KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12861159
nr 1286 1159
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Oljemålning, Kvinnor i stadsmiljö. Signerad, -52. Olja på pannå, 45x36 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 november 2019
kl 18:03:50
4/11 09:30:06
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann